Rady a tipy pro vaše zdraví - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Rady a tipy pro vaše zdraví

Rady a tipy pro vaše zdraví

autor: Redakce

Rady a tipy pro vaše zdraví

Nastavte si své aktivity i cíl

Nejnovějším světovým trendem, který se postupně dostává i k nám, je mít svůj osobní tracker, tedy náramek, který umí sledovat a zaznamenávat všechny běžné denní údaje. Pokud po něm toužíte i vy, doporučujeme nový Polar Loop2 Crystal s 24 krystaly Swarovski®. Poskytuje uživatelkám sledování aktivity, spánku, upozornění na dlouhou nečinnost, vedení tréninků a funkci inteligentního oznámení. Sleduje každodenní činnosti, jako jsou kroky, počet spálených kalorií, cvičení a spánek, a jemně vibruje, pokud jste příliš dlouho neaktivní. Je vybaven i snímačem tepové frekvence Polar H7 Bluetooth®.
Obchody Potten & Pannen – Staněk
4 390 Kč / Polar Loop2 Crystal

Víme, jak se zbavit usazenin a parazitů

Aby se váš organismus zbavil usazenin a parazitů, povzbuďte ho jemnou očistou tlustého střeva. Doplněk stravy Brandeis Clinic DETOX obsahuje šedesát tablet, které pomůžou střevům opět dobře absorbovat nezbytné vitaminy a minerály, urychlují čas trávení a zpracování potravy. Díky očistě tlustého střeva znovu získáte chybějící energii. Užívejte jednu kapsli denně při jídle.
Za 490 Kč na www.medaprex.cz.

Když šperk (ne)zdobí

Svědění, vyrážka a zarudnutí místa, kde se šperk dotýkal pokožky. Projevy alergie na kovy se mohou vyskytnout kdykoliv, dokonce i u šperků, které jste dřív nosili bez problému. Léčit můžeme zpravidla symptomy alergie a preventivně předcházet jejímu vzniku. Častou chybou je mytí a úklid bez toho, aniž bychom sundali prsteny, pod nimiž tak snadno uváznou zbytky mýdla. Stejný efekt mají soli obsažené v potu, proto se svými ozdobami nesportujte. Nosíte-li stříbro, pak vybírejte šperky označené výhradně symbolem 925, kterým se puncuje sterling stříbro, k jehož tvrzení není zpravidla používán nikl.

Lymfa v pohybu

K obnovení přirozené bariéry kůže a odeznění jakýchkoli zdravotních potíží je nutné nastartovat správnou činnost lymfatického systému. Ten jediný z ní dokáže odstranit toxiny. Přípravek Lymfatex obnovuje a zefektivňuje činnost lymfatického systému, a pomáhá tak řešit např. různé kožní dermatitidy. Koupíte za 373 Kč na www.joalis.cz.

Knihy o zdraví a pro zdraví

Adaptogeny – byliny poskytující odolnost (zatočte se stresem)
Adaptogeny – omlazující byliny, rostliny nesmrtelnosti. Nechte se inspirovat ájurvédou a tradiční čínskou medicínou a adaptujte své tělo na stresové a zátěžové podmínky. Díky adaptogenům obnovíte tělesnou rovnováhu a odoláte vlivům vnějšího prostředí.
302 Kč, Triton, www.tridistri.cz

RAW kuchařka (energie v živé stravě)
Tradiční kuchařské postupy spojte s novými stravovacími trendy. Díky raw stravě se budete cítit plní energie a dobré nálady. Recepty na snídaně, obědy i dezerty vám představí mnoho způsobů, jak zpracovávat syrové potraviny. Tato kuchařka bude vaším ideálním průvodcem.
69 Kč, Anag, www.anag.cz

Detoxikace pro krásu (projezte se ke kráse)
Výživová poradkyně hvězd a odbornice na krásu Kimberly Snyder procestovala svět a objevila tajemství krásy – zjistila, že nejdůležitější je to, co jíme. Sestavila program, který tělo zbaví toxinů a zajistí, abyste se cítili a vypadali co nejlépe. Nedržte diety, ale jezte správně!
297 Kč, Anag, www.anag.cz

Zahrada marmelád

Ručně vyráběné džemy plné netradičních chutí a nejzralejšího ovoce prostě musíte vyzkoušet! Jsou zdravé a bez chemických konzervantů. Doporučujeme např. malinovou marmeládu s výtažkem z fialek nebo lahodný žlutavě zářivý džem plný klementinek. Seženete za 159 Kč na www.smakujto.cz.

Související články