Skutečná revoluce v řešení estetických problémů: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Skutečná revoluce v řešení estetických problémů: healthandbeauty.cz

Skutečná revoluce v řešení estetických problémů: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
yes visage klinika

SKUTEČNÁ REVOLUCE V ŘEŠENÍ ESTETICKÝCH PROBLÉMŮ

Trápí vás nevzhledné vrásky, máte problém s povadlými očními víčky a vašemu partnerovi vadí, že občas v noci chrápete? To vše už dnes dokáže vyřešit jen jeden jediný přístroj.

yes visage klinikaA je toho mnoho víc. Dostalo vaše tělo během těhotenství a porodu zabrat? I s tím vám tato revoluční novinka v podobě nejmodernějšího laseru SP DYNAMIS PRO od značky FOTONA pomůže.

Jde o nejsilnější laser u nás s nejvíce platformami. Představuje to nejlepší, nejúčinnější, nejvýkonnější a zároveň nejšetrnější, co dnes na poli estetické medicíny existuje. Nemáte-li tukové prolapsy, pomůže vám vypnout povadlá oční víčka. Zatočí s akné a zbaví pokožku zarudnutí a zánětu. Poradí si i s jizvičkami po akné a po neštovicích nebo jiných zraněních. Zbaví vás také nechtěných chloupků a odstraní žilky, mateřská znaménka, jizvy, rozšířené póry, pigmentaci, strie, bradavice a plísně na kůži i nehtech. Pomůže omladit i vaše intimní partie.

UNIKÁTNÍ PATENTOVANÉ 4D OMLAZENÍ PLETI

Zcela jedinečnou patentovanou novinkou je 4D ošetření pleti s velmi výrazným liftingovým efektem. Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek.

„Díky možnosti ošetření z vnitřní části úst můžete zcela bez obav zajít na omlazení pleti i během letních měsíců, což dříve nebylo možné, neboť hrozilo nebezpečí pigmentace v místě ošetření. Jen své pleti namísto 4 krokového omlazení dopřejete pouze 3 krokové omlazení. Na kompletní 4D omlazení si pak můžete zajít na podzim,“ prozrazuje dermatoložka a anti-agingová specialistka Kliniky YES VISAGE MUDr. Tereza Gabryšová, která s přístrojem pracuje.

SKONCUJTE S CHRÁPÁNÍM SNADNO, RYCHLE A BEZBOLESTNĚ

„Zatímco dříve bylo odstranění chrápání bolestivé, v místě ošetření zůstávala otevřená rána, tak díky tomuto novému laseru je vše úplně jinak. Klient po ošetření může hned pít a nepociťuje bolest, maximálně může mít pocit jakoby škrábání v krku,“ vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová.

Bezesné noci jsou tak nenávratně pryč. Nový laser vám pomůže vyřešit jakýkoli problém. Objednat se můžete na konzultaci do kliniky YES VISAGE. Více na www.yesvisage.cz.

Související články